BenFit - pro lepší životní styl

Rychleji hubnout pomocí BenFit

 

Snížení hmotnosti dosáhnete nejrychleji tím, že spotřebujete více energie, než jí zkonzumujete. Čím rychlejší metabolismus, tím větší spotřeba kalorií. Již hodinu po aerobním tréninku se zrychlený metabolismus sníží o 50%. Musel/a byste tedy skoro denně hodinu cvičit, abyste opravu zhubl/a. S milon circle je to jinak! milon circle přinutí Vaše tělo, aby se přizpůsobilo posilovacímu-vytrvalostnímu tréninku s excentrickou zátěží. Prostřednictvím 35 minutového tréninku 6x za měsíc na milon circle pak spalujete 15x déle, než je tomu v případě tradičního tréninku!

Z tohoto důvodu je trénink 6x za měsíc dostačující k dosažení základních cílů. Samotný trénink však není vším. Záleží i na životním stylu, nutričním příjmu a také na tom, jak rychle vaše tělo regeneruje.

Ale jak zjistíte, kolik času potřebuje vaše tělo na regeneraci? Regenerujete rychle či pomalu? Jste intolerantní či citlivý vůči některým potravinám jako jsou sůl, kofein, alkohol či lepek? Dobrou zprávou je, BenFit je na míru vytvořený nutriční program, žádná jojo dieta. Nemusíte mít obavy, že se výsledky nedostaví. Nejste na to sami, je tu pro vás váš osobní kouč. Každý týden dostanete jídelníčky na míru včetně receptů a nákupního seznamu. Nakupování je teď díky BenFit aplikaci rychlé a jednoduché. Náš Tým zkušených koučů udělá všechno proto, abyste dosáhli svého vysněného cíle. 

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o první měsíc zdarma, použijte prosím formulář pod tímto odkazem. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat přes náš kontaktní formulář, nebo se obraťte pomocí níže uvedených kontaktů přímo na konkrétní studio.

 

Telefon

+420 776 224 911

Adresa

Q Fit Česká republika

E-mail

info@nolimitSolutions.cz