O nás

Vítejte na stránkách Q Fit studio s informacemi o našich studia, cvičení i našich trenérech

HISTORIE

Abychom si připomněli naše první zkušenosti s fitness, školeními, vybavením, řízením provozoven a otevíráním nových poboček, je potřeba se vrátit do minulého století. V roce 1995 jsme podnikli první kroky ve světě fitness. Počátkem roku 2000 jsme v Nizozemí otevřeli první provozovny, další pak následovaly v Itálii, České republice a nakonec ve Španělsku. Během posledních 20 let se mnohé změnilo a spoustu lidí se rozhodlo navštěvovat fitness centra a různé druhy cvičení. Koncept Q Fit je směsí všech zkušeností a zároveň nejnovějších technologií ve světě fitness.

PRVNÍ MILON CIRCLE

V roce 2014 jsme nainstalovali první milon circle v Olomouci. V roce 2015 otevřel první milon circle studio své dveře v Praze. V studio jsou vždy přítomni trenéři, kteří všem členům pomáhají, motivují je a povzbuzují, aby se nevzdávalii a dosáhli tak svých cílů. Netradiční “fitness” s netradičním tréninkem je jednoduché, bezpečné a efektivní. Jakmile vstoupíte do studio, všimnete si odlišné atmosféry v porovnání s tradičními fitness centry. Lidé, se kterými se setkáte v milon circle, jsou stejní jako vy. Přátelští a uvolnění, a tuto atmosféru také šíří dále, aby se všichni cítili jako doma. Naši trenéři jsou profesionály v oboru, kteří vám rádi pomohou a doprovodí vás na vaší cestě. Nejen, že vám nastaví milon stroje, naučí vás jejich správnému používání stejně jako využívání protahovací zóny, ale povedou vás z jednoho tréninkového plánu do dalšího. V milon studia máme různé tréninkové fáze, abychom udrželi trénink efektivní a nabídli vám dostatečné variace. Všechny vaše pohyby i výsledky budou zaznamenávány ve vašem osobním milon care programu. Stejně tak vaše osobní nastavení jsou uložena na čipové kartě, která vám automaticky nastaví milon stroje při každé vaší návštěvě. Tímto vám váš trénink zjednodušíme a zároveň šetříme váš volný čas.

ŘETĚZEC Q FIT STUDIA

Po otevření v Praze jsme otevřeli další dva milon kluby v Praze, a Kladno. Je skvělé vědět, že vaši osobní čipovou kartu můžete využívat ve všech milon studia napojených na náš řetězec. Možná to bude důvodem navštívit jednu ze zmíněných zemí :-). V každé z nich vás naši milon trenéři rádi přivítají.

Fotografie z milon klubů v Praze

V případě, že nejste členem, žádný problém! V každém klubu nabízíme nezávazně první měsíc zdarma, bez jakýchkoli závazků. Jednoduše vyplňte kontaktní formulář a vyberte si jeden z klubů a my vás budeme kontaktovat co nejdříve. Smluvní podmínky a pravidla klbu naleznete na našich pobočkách či online zde.

Budeme se těšit na vaši první návštěvu!

Q Fit nezná hranic!

Q Fit

Q Fit

Česká republika
Pondělí - Pátek: 8:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 13:00
Neděle: 16:00 - 21:00

 +420 776 224 911

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o první měsíc zdarma, použijte prosím formulář pod tímto odkazem. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat přes náš kontaktní formulář, nebo se obraťte pomocí níže uvedených kontaktů přímo na konkrétní studio.

 

Telefon

+420 776 224 911

Adresa

Q Fit Česká republika

E-mail

info@nolimitSolutions.cz