První měsíc zdarma!

První měsíc s naším trenérem zcela zdarma

Ve všech Q Fit studia poskytujme první měsíc zcela zdarma bez jakýchkoli závazků. Proč? Protože rozumíme, že milon je pro vás novinka, a proto je potřeba nejdříve vyzkoušet to, co objevili již více než 2 miliony lidí. Po prvním tréninku poznáte, jak je cvičení snadné a zároveň efektivní.

Měsíc zdarma na zkoušku je bez jakýchkoliv závazků - s vaší trenérkou či trenérem najdete ideální způsob personifikovaného tréninku přímo pro vás. Ceny členství začínají již na 890 Kč za měsíc.
 
První trénink je jednoduchý a zvládne ho každý bez ohledu na předhchozí zkušenosti! Při vaší první návštěvě vás "zmilonizuje" milonizerem - speciálním přístrojem umožňujícím získání potřebných dat pro vaše osobní tréninkové nastavení. Tyto parametry jsou uloženy na Vaší osobní čipovou kartu, která za vás nastaví všechny přístroje před každým cvičením. Po úvodním nastavení a vysvětlení principu nolimits můžete ihned začít s vaším prvním, 35 minutovým tréninkem.
 

Jak si domluvit první měsíc zdarma? Vyplňte níže uvedený kontaktní formulář, vyberte si klub, který vám bude vyhovovat a náš milon trenér se vám co nejdříve ozve. Budeme se těšit na brzkou návštěvu.

Váš Q Fit tým

Vyplňte formulář a získejte ZDARMA nezávazný trénink v Q Fit.

Vyplňte formulář a získejte ZDARMA nezávazný trénink v Q Fit.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o první měsíc zdarma, použijte prosím formulář pod tímto odkazem. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat přes náš kontaktní formulář, nebo se obraťte pomocí níže uvedených kontaktů přímo na konkrétní studio.

 

Telefon

+420 776 224 911

Adresa

Q Fit Česká republika

E-mail

info@nolimitSolutions.cz